Created with Sketch.

WP: Ілон Маск листувався з Епштейном про «найбожевільніші вечірки», а тепер каже, що захищає жертв

вчора, 19:34

Частина листувань відбувалася вже після того, як Епштейн у 2008 році визнав провину у справі про сексуальні злочини.

Американський мільярдер Ілон Маск у листуваннях із сексуальним злочинцем Джеффрі Епштейном запитував, «якого дня буде найбожевільніша вечірка», та обговорював можливе відвідування таких заходів разом із тодішньою дружиною.

Про це пише Washington Post.

WP звертає увагу на те, що зараз Маск публічно вимагає прозорості у справах Епштейна й покарання для всіх, хто був причетний до його злочинів.

Водночас, як свідчать документи, Ілон Маск і сам неодноразово листувався з Епштейном електронною поштою.

«У який день буде найбожевільніша вечірка на вашому острові?» — запитав Ілон Маск Епштейна в електронному листі від листопада 2012 року, намагаючись спланувати візит у супроводі своєї тодішньої дружини, акторки Талули Райлі.

Через місяць він знову написав Епштейну. На Різдво Маск запитав: «У вас заплановані якісь вечірки?». Він додав, що «працював на межі здорового глузду» і хотів «розслабитися».

Крім того, помічники Епштейна намагалися організувати його візит до офісу компанії SpaceX. Також у документах вказано, що брат Маска, Кімбал Маск, теж листувався з Епштейном.

Журналісти вказують, що частина листувань відбувалася вже після того, як Епштейн у 2008 році визнав провину у справі про сексуальні злочини.

Читайте також
Українки у «списках Епштейна»
Кримінал
Експрем’єр Норвегії, підозрюваний у корупції та зв’язках з Епштейном, вчинив спробу самогубства
Кримінал
Справа Епштейна. Експосол Британії у США вийшов під заставу
Світ
Мережа Епштейна: захоплення держав без воєнної сили
Політика
Модель з України допомагала Епштейну шукати дівчат, а той давав їй гроші — «Слідство. Інфо»
Кримінал
Трамп ґвалтував дітей і погрожував убивством
Світ