Created with Sketch.

Як Зеленський готувався до російського вторгнення?

20.02.2024, 15:35

Ця шайка крала, краде й красти буде.

Фейсбук нагадує, як два роки тому Один з Найвеличніших Лідерів Світу (©) готувався до російського вторгнення.

З нагоди очікуваного російського вторгнення, наш Ворьонок поїхав у Мюнхен – взяти участь у безпековій конференції.

Найбільш слабодухі припускали, що Володимир Олександрович зачитає з папірця, підготовленого для нього медіа-аферистом Подоляком, обіцянку тимчасово, доки не зменшиться зовнішня загроза, не красти з бюджету.

Деякі навіть запідозрили, що Ворьонок скасує заборону, яку в 2014 році запровадив колишній міністр молоді та спорту Булатова на розвиток в Україні військово-прикладних видів спорту, і накаже міністру Гутцайту припинити грошові побори з неповнолітніх за право готуватись до служби в десантно-штурмових військах.

Але виступ Членограя засвідчив, що ця шайка крала, краде й красти буде: замість того, щоби зобов’язати Гутцайта припинити збір грошей з допризовників, Зеленський пригрозив відкликати підпис Кучми під «Будапештським меморандумом» – нікчемним папірцем, який не породжує жодних правових наслідків і який Міша Подоляк все ніяк не прочитає.

З нагоди виступу Ворьонка в Мюнхені, нагадую свою статтю про те, як міністр молоді та спорту Гутцайт знищує військово-патріотичне виховання та забороняє парашутне багатоборство, оскільки допризовники відмовляються платити гроші чиновникам Мінмолодьспорт.

Відомий журналіст, публіцист і блогер, який прославився своїми журналістськими розслідуваннями і гучними політичними статтями.

Читайте також
Лузер, який поставив Україну на край прірви, підтримав терористів
Політика
Євгеній розповів… Маша зайшла…
Політика
Зеленський і т.в.о. СБУ
Опінії
Коли змінювати нічого, але дуже треба
Опінії
Зелемський анонсує безкінечні анонси анонсів
Політика
Новорічне звернення показало відсутність компетентності на найвищому рівн
Опінії