Created with Sketch.

Якщо українці знову оберуть Зеленського, то втратять країну — конгресвумен Спартц

13 березня, 09:01

Якщо українці настільки тупі, щоб його знову обрати, то, ймовірно, втратять решту країни.

Конгресвумен українського походження Вікторія Спартц заявила, що українці «втратять решту країни», якщо переоберуть Володимира Зеленського на ще один термін очільником держави.

В етері OAN вона заявила, що це відбудеться відразу після того, як американський президент Дональд Трамп покине Білий дім.

    Якщо українці настільки тупі, щоб його знову обрати, то, ймовірно, втратять решту країни, щойно президент Трамп перестане бути президентом. Тож це їхнє рішення, але якщо вони продовжать обирати поганих лідерів, то продовжуватимуть терпіти невдачі, і путін це розуміє, — відповіла вона на питання, чи залишиться Зеленський при владі після врегулювання війни.

За її словами, глава Кремля «користується ситуацією», оскільки раніше мав справу зі «слабким» Джо Байденом та «корумпованим і слабким» Володимиром Зеленським. Вона вважає, що лише сильна армія здатна допомогти Україні стримувати росію та зберігати мир, але наголошує, що це залежить від самого народу.

Читайте також
Чому Зеленському потрібно продовжувати війну — і чому припинення вогню йому не вигідне.
Опінії
Угода з Україною щодо корисних копалин не пов’язана з мирним врегулюванням війни, - Держдеп США
Політика
Чи заревуть воли, коли ясла спустіють?
Опінії
Зеленський продовжує знищувати освіту. Понад 400 шкіл під загрозою закриття
Політика
Радник Гегсета фігурує в розслідуванні витоків із Пентагону — Reuters
Світ
Коли війну називатимуть війною?
Опінії