Created with Sketch.

Загибель двох сестер у ДТП на Полтавщині

02.12.2025, 18:24

Суд відправив під варту поліцейського Володимира Писаренка.

Шевченківський районний суд Полтави обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для правоохоронця, якого підозрюють у тому, що 30 листопада в місті Карлівка він на смерть збив двох 17-річних сестер.

Про це повідомляє ДБР.

Після ДТП працівники ДБР затримали фігуранта та повідомили про підозру за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані сп’яніння, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 4 ст. 286-1 КК України).

За даними слідства, керуючи власним автомобілем правоохоронець наїхав на дівчат, які йшли узбіччям дороги. У результаті наїзду сестри загинули. Після аварії водій спочатку втік з місця ДТП, але згодом повернувся. За попередньою інформацією він був напідпитку.

Розслідування триває та здійснюється у тісній взаємодії з керівництвом Нацполіції України.

Нагадаємо, 30 листопада у Полтавській області поліцейський, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, збив двох 17-річних сестер.

Правоохоронця звати Володимир Писаренко. Він працює поліцейським з обліку та збереження речових доказів і озброєння у відділі поліції №3 Полтавського райуправління (м. Карлівка).

Читайте також
10 років безкарності
Опінії
Вінницькі поліціянти вибивали «зізнання» в чоловіка, той пережив клінічну смерть — ДБР
Кримінал
Судитимуть поліцейських за побиття чоловіка біля ТЦК у Києві
Кримінал
Поліцейську, яка вбила 6-річну дівчинку в Прилуках, взяли під варту
Кримінал
Фінансовий профіль генерала Нєбитова
Політика
На Рівненщині п'яний правоохоронець на смерть збив велосипедистку і втік — ДБР
Кримінал