Created with Sketch.

Заступника воєнкома Одеської області викрили на корупції

25.08.2023, 14:21

Він, ймовірно, збагатився на понад 14 млн гривень.

Правоохоронці зафіксували ознаки незаконного збагачення заступника начальника Одеського обласного територіального центру комплектування Дениса Галушка.

Він, ймовірно, збагатився на понад 14 млн гривень.

Про це повідомляє пресслужба Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Денис Галушко є заступником начальника ТЦК та начальником сектору комплектування Одеського обласного ТЦК та СП.

НАЗК провело моніторинг його способу життя та виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення.

НАЗК встановило, що:

Крім того, з 2021 року воєнком разом з дружиною витратили майже 6 млн гривень, а це більше, ніж вони могли отримати у законний спосіб.

Вказані кошти вносилися на їхні банківські рахунки у готівковій формі через термінали на суми від 9 до 106 тисяч гривень.

Матеріали щодо Галушка вже направили до Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону.
 

Читайте також
Чому заарештували Мазепу, але не зачепили Фіалу?
Політика
Павлущик і довідки за валюту: корупційна арифметика спецперевірок
Опінії
Луценко теж, як і Шабунін, хотів прикурити від США
Політика
НАБУ прийшло з обшуками до Державної податкової служби та до регіональних управлінь
Кримінал
Під рубрикою «Вітя-20 штук»
Політика
САП проситиме заставу для депутатки Скороход
Кримінал