Created with Sketch.

Збірна Польщі розгромила Україну в товариському матчі

08 червня, 06:48

Збірна України поступилась Польщі в товариському матчі у межах підготовки до Євро-2024. Поєдинок завершився з рахунком 3:1.

Початок матчу вийшов невдалим для підопічних Сергія Реброва. Господарі відзначились вперше на 11 хвилині після кутового, а вже на 16 — подвоїли свою перевагу після невпевненої гри Валерія Бондаря та Георгія Бущана. На 30 хвилині поляки зробили рахунок розгромним.

Українці ж відповіли лише на в кінці першого тайму, прекрасним ударом з-за меж штрафного майданчика відзначився Артем Довбик.

В другому таймі моментів стало більше, особливо в України, проте реалізація залишала бажати кращого. Зрештою, рахунок залишився незмінним.

Польща — Україна 3:1 (3:1)

Голи: 1:0 - 11 Валукевич, 2:0 - 16 Зелінський, 3:0 - 30 Романчук, 3:1 - 41 Довбик.

«Синьо-жовті» проведуть ще один спаринг перед стартом чемпіонату Європи — з Молдовою (11 червня). Напередодні Україна зіграла внічию з Німеччиною.

На груповому етапі континентальної першості українці зіграють проти Бельгії, Словаччини та Румунії. Суперниками німців будуть команди Шотландії, Угорщини та Швейцарії.