Марта Костюк вийшла у дебютний півфінал турнірів WTA 1000

СПОРТ
15 березня, 11:55

Українка зіграє з першою ракеткою світу Швьонтек

У чвертьфіналі за 70 хвилин переграла «нейтральну» Потапову.

Марта Костюк виграла чвертьфінал хардового турніру WTA 1000 в американському Індіан-Веллсі. У двох сетах українка здолала «нейтральну» Анастасію Потапову.

21-річна українка проводить свій рекордний турнір WTA 1000 — досі на рівні серії вона не проходила далі третього кола. Від початку змагань Марта здолала японку Маї Хонтаму та «нейтральну» Анастасію Павлюченкову, а також на відмові пройшла чемпіонку Вімблдона Маркету Вондроушову.

З Потаповою Костюк проводила третій очний матч. У сезоні-2023 українка двічі поступилася суперниці на харді Маямі та траві Бірмінгема.

Як пройшов матч?

• Вперше із вересня 2023 року Костюк виграла сет із рахунком 6:0. Першу партію проти Потапової українка закрила лише за 23 хвилини на корті.
  • З ривка 3:0 Костюк розпочала і другий сет. За рахунку 3:1 на користь українки суперниці програли п'ять наступних геймів поспіль на власних подачах.
  • За рахунку 5:3 українка не змогла закрити поєдинок на власній подачі. Вже згодом Потапова відновила паритет у сеті — 5:5.
  • Два вирішальні гейми в матчі залишилися за Костюк — 7:5 після 70 хвилин на корті. За матч українка виконала один ейс і реалізувала сім брейкпойнтів з 10.

За місце у фіналі Марта зіграє з першою ракеткою світу Ігою Швьонтек.

Українська тенісистка Марта Костюк перемогла чешку Маркету Вондроушову в півфіналі турніру WTA 500 у Штутгарті.
20 квітня, 20:20
Українські тенісистки здобули дві перемоги на старті матчу з Румунією
13 квітня, 13:12
За місце у фіналі українки зіграють з лідерками посіву.
05 квітня, 18:12
Українка поступилася китаянці Цінь Вень Чжен та вибула у півфіналі Australian Open-2024
25 січня, 16:25
Еліна Світоліна знялася з матчу на Australian Open через травму.
22 січня, 10:27
За вихід до чвертьфіналу Ястремська побореться з «нейтральною» росіянкою Вікторією Азарєнкою
20 січня, 10:36