•  

9-річна дівчинка з Лубенщини врятувала своїх молодших братика й сестричку від пожежі

1210
9-річна дівчинка з Лубенщини врятувала своїх молодших братика й сестричку від пожежі

Дев’ятирічна дівчинка з села Мацківців Лубенського району вивела з вогню молодших братика й сестричку. Такий героїчний вчинок не залишив байдужих не лише односельців, але й усіх лубенців, передає Лубенська райдержадміністрація.

За інформацією відомства, на початку лютого внаслідок замикання електропроводки почалася пожежа у будинку. Учениця 2 класу Мацківської ЗШ Віра Сергіївна Яковлева, 03.11.2006 року народження, не розгубилася в надзвичайній ситуації і, коли вогонь охопив більшу частину жилого приміщення, вдягнула своїх менших братика Олексія та сестричку Марію 2009 року народження, але сама залишилася неодягненою і босоніж в зимовий вечірній час, вивела їх із палаючого помешкання та відвела до сусідів.

Потім використовуючи набуті знання в школі, як діяти в надзвичайних ситуаціях, почала по мобільному телефону викликати службу 101, сільського голову та кликати сусідів на допомогу. Завдяки їй було вчасно повідомлено до пожежної частини і вже через 18 хвилин після виклику, пожежники почали роботу по приборкуванню вогню.

Коментарі