•  

Аваков повинен піти у відставку!

36860
Аваков повинен піти у відставку!

Управління СБУ в Полтавській області проводить обшук в маєтку начальника департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України в Полтавській області Микитенка Олега. На обшуку присутній начальник Департаменту внутрішньої безпеки України Коваль Євген.

Також затримали працівників Лубенського ВП: начальника Овчаренко Василя, якого зараз везуть з АТО у наручниках, начальника ГШР Лапка та заступника начальника по громадській безпеці Єрмака.

Начальник ВБ в Полтавській області Микитенко Олег неодноразово змушував людей привозити матеріали для будівництва маєтку в Диканьці через працівників райвідділу та “кришував” розкрадання нафтопродуктів з Укрзалізниці. Працівниками УСБУ вилучені кошти, помічені дошки для бані та будівельні матеріали.

За інформацією ОБ, Микитенко був назначений на посаду начальника ВБ за допомогою рідного дядька, який займає високу посаду в Українській православній церкві Київського патріархату.

В цивілізованій державі найменші прояви корупції серед підлеглих слугують причиною негайної добровільної відставки міністрів. У нас десятки, сотні щоденних проявів корупції підлеглих Авакова свідчать про те, що риба згнила з голови.

Аваков повинен піти у відставку!

Гнап Нерушима

Коментарі