Аваков повинен піти у відставку!

11.10.2017, 21:17
ПОЛТАВА
Аваков повинен піти у відставку!

Управління СБУ в Полтавській області проводить обшук в маєтку начальника департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України в Полтавській області Микитенка Олега. На обшуку присутній начальник Департаменту внутрішньої безпеки України Коваль Євген.

Також затримали працівників Лубенського ВП: начальника Овчаренко Василя, якого зараз везуть з АТО у наручниках, начальника ГШР Лапка та заступника начальника по громадській безпеці Єрмака.

Начальник ВБ в Полтавській області Микитенко Олег неодноразово змушував людей привозити матеріали для будівництва маєтку в Диканьці через працівників райвідділу та “кришував” розкрадання нафтопродуктів з Укрзалізниці. Працівниками УСБУ вилучені кошти, помічені дошки для бані та будівельні матеріали.

За інформацією ОБ, Микитенко був назначений на посаду начальника ВБ за допомогою рідного дядька, який займає високу посаду в Українській православній церкві Київського патріархату.

В цивілізованій державі найменші прояви корупції серед підлеглих слугують причиною негайної добровільної відставки міністрів. У нас десятки, сотні щоденних проявів корупції підлеглих Авакова свідчать про те, що риба згнила з голови.

Аваков повинен піти у відставку!

Гнап Нерушима

Читайте також:
Українського маляра і графіка Івана Дряпченка вшанували у його рідному селі Василівка на Полтавщині.
09:45
Полтавському національному педагогічного університету виповнилося 105 років.
09:09
Під час наради у голови Полтавської ОДА підняли питання перевезення ветеранів війни.
вчора, 17:53
Мешканцями Кременчука на вулиці Героїв України було виявлено непритомну 14-річну дівчину.
вчора, 09:30
8 грудня мешканець Полтави випав із вікна третього поверху власної квартири.
вчора, 08:35
У Лубенському районі Полтавщини хлопець зазнав травм унаслідок необережного поводження з болгаркою.
08 грудня, 08:31