Аваков повинен піти у відставку!

ПОЛТАВА
11.10.2017, 21:17
Аваков повинен піти у відставку!

Управління СБУ в Полтавській області проводить обшук в маєтку начальника департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України в Полтавській області Микитенка Олега. На обшуку присутній начальник Департаменту внутрішньої безпеки України Коваль Євген.

Також затримали працівників Лубенського ВП: начальника Овчаренко Василя, якого зараз везуть з АТО у наручниках, начальника ГШР Лапка та заступника начальника по громадській безпеці Єрмака.

Начальник ВБ в Полтавській області Микитенко Олег неодноразово змушував людей привозити матеріали для будівництва маєтку в Диканьці через працівників райвідділу та “кришував” розкрадання нафтопродуктів з Укрзалізниці. Працівниками УСБУ вилучені кошти, помічені дошки для бані та будівельні матеріали.

За інформацією ОБ, Микитенко був назначений на посаду начальника ВБ за допомогою рідного дядька, який займає високу посаду в Українській православній церкві Київського патріархату.

В цивілізованій державі найменші прояви корупції серед підлеглих слугують причиною негайної добровільної відставки міністрів. У нас десятки, сотні щоденних проявів корупції підлеглих Авакова свідчать про те, що риба згнила з голови.

Аваков повинен піти у відставку!

Гнап Нерушима

Читайте також:
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
вчора, 09:25
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05