•  

Багатодітна родина з Кременчука прихистила дітей із зони АТО

800
Багатодітна родина з Кременчука прихистила дітей із зони АТО

Багатодітна родина лікарів з Кременчука прийняла на виховання двох дівчаток із зони АТО. Діти потрапили сюди після евакуації під час військових дій у Горлівці. Виявилося, що вони прибули без супроводу дорослих. Дівчатка ще зовсім малі – Любі виповнився 1 рік і 4 місяці, а Марійці – 3, 5 роки. Кременчуцька родина вже має трьох хлопчиків, але дівчаток прийняли за власним бажанням і з задоволенням.

Про це повідомила прес-служба Крюківської районної ради міста Кременчука.

«Родина запевняє, що їх турбота про ще двох маленьких дівчат не обтяжує, вони дуже люблять дітей. Хлопці ж говорять, що давно просили у батьків сестричок» - зазначила прес-служба.

За словами начальника служби у справах дітей Крюківського райвиконкому Зінаїди Проценко, це перший випадок на Полтавщині, коли із зони АТО до нашої області прибувають діти без супроводу дорослих.

«На даний час проводиться збір необхідної інформації та документів для встановлення місця проживання дівчат і перебування їх батьків. До вияснення всіх обставин комісія з питань захисту прав дітей Крюківського райвиконкому вирішила залишити дівчаток у тимчасовій прийомній родині» - розповіла Проценко.

Поповнену родину вже кілька разів відвідувало керівництво Крюківського району міста, вручало прийомним батькам матеріальну допомогу, а дітям – подарунки.

Коментарі