•  

Білорусь і РФ: від інтеграції економічної до ліквідації державності

110
Білорусь і РФ: від інтеграції економічної до ліквідації державності

У Кремлі вже готовий план поглинання сусідньої незалежної держави, влада якої не буде цьому противитися. Про це виданню «Білоруський партизан» повідомив колишній суддя Конституційного суду Республіки Білорусь Михайло Пастухов.

За його словами вже наступного року Мінськ і Москва можуть провести спільний референдум щодо прийняття Конституційного акту союзної держави на основі заздалегідь узгодженої економічної угоди. Наслідком цього може стати повна втрата суверенітету Білорусі.

«Економічна залежність переросте в політичну, а отже в доступному для огляду майбутньому на Білорусь чекає добровільно-примусова відмова від власної незалежності. Росія не відмовляється від своїх планів "збирання земель", тому ймовірно, що незабаром Білорусь знову стане Північно-Західним краєм Росії на чолі з генерал-губернатором», — наголосив Михайло Пастухов.

У цілому, якщо Мінськ продовжить обраний шлях на посилення взаємозв'язків з Москвою, на білорусів чекає пастка, з якої вийти без боротьби буде практично неможливо. Судячи з усього, влада Білорусі не можуть вжити жодних вольових зусиль, щоб уникнути поглинання, інкорпорації.

Коментарі