•  

Дебати за п’яних посадовців – Пісоцький відповів Мосійчуку на звинувачення в бік голови РДА

6270
Дебати за п’яних посадовців – Пісоцький відповів Мосійчуку на звинувачення в бік голови РДА

Заступник голови Полтавської облдержадміністрації Андрій Пісоцький заступився за голову Лубенської райдержадміністрації Тетяну Качаненко, яку звинувачують у керуванні напідпитку.

Нардеп від Радикальної партії Ігор Мосійчук поширив інформацію, що 21 вересня поліція затримала Качаненко за керуванням автівкою в стані алкогольного сп’яніння. Тест показав у крові жінки 2,6 проміле алкоголю. Чиновниця нібито відмовилася підписувати, почала погрожувати поліцейським і телефонувати «криші». Про це радикал написав у своєму Facebook.

– На 214 кілометрі траси Київ-Харків патрульною поліцією був зупинений автомобіль за кермом якого знаходилась голова Лубенської райдержадміністрації Полтавської області Тетяна Качаненко. Патрульні поліцейські запропонували чиновниці пройти тест на алкогольне сп'яніння. Вона відмовлялась, але треба віддати належне поліцейським, які наполягли на дотриманні чинного законодавства і в результаті проведення тесту було встановлено, що Тетаня Качаненко перебуває в стані алкогольного сп'яніння 2,6 проміля. Патрульною поліцією було складено протокол за участю понятих. Голова Лубенською РДА Т. Качаненко відмовилася підписувати протокол, почала дзвонити комусь зі своїх покровителів і просити зам'яти цю ситуацію, погрожувала поліцейським, а коли нічого не допомогло просто розплакалась, – зазначив Мосійчук.

За кілька годин на звинувачення нардепа відповів Андрій Пісоцький. Свою заяву він також розмістив у соцмережі. Пісоцький порадив Мосійчуку слідкувати за своїми депутатами. «Починаючи від п’яного кермування і закінчуючи вбивством членів інших партій», – заявив посадовець. 

Ситуацію навколо Качаненко замголови ОДА назвав інформаційною війною. Якщо жінка дійсно винна, то вона понесе відповідальність і належне покарання, написав Пісоцький. 

Коментарі