•  

Держекоінспекція зреагувала на прокурорські смітники в Полтаві

2860
Держекоінспекція зреагувала на прокурорські смітники в Полтаві

Державна екологічна інспекція України зреагувала на прокурорські смітники у Полтаві в мікрорайоні Левада. На запит «Останнього Бастіону» в Держекоінспеції повідомили, що доручать екоінспекції у Полтавській області здійснити перевірку факту створення смітників та забруднення території. Про вжиті заходи Полтавська держекоінспекція зобов’язана повідомити наше видання письмово.

Приводом запиту до Держекоінспеції України слугував факт перетворення м-на Левади на великий смітник. Учора впродовж усього дня вантажівки вивозили сміття й відходи на незайману ділянку поблизу Полтавського професійного ліцею транспорту (проспект Вавилова, 2). Автівки, що викидали сміття, належать одному з колишніх прокурорів Полтавської області. Це, зокрема, Volvo сірого кольору, держномер ВІ 2753 ВТ.

БІЛЬШЕ: Прокурори перетворили Полтаву на смітник

Нагадаємо, Держекоінспеція в Полтавській області реагувати на порушення екологічного стану міста Полтави відмовилася.

-Алло. Скажіть, будь ласка,що ви хотіли, щоб ми ще якісь міри прийняли? Публічний запит надішліть на нашу адресу. Керівництво розгляне запит – повідомили розмові з Полтавської Держекоінспекції.

З огляду на потік вантажівок та масштаби забруднення, погіршення екологічного стану м-на Левада, «Останній Бастіон» зробив запит до Прокуратури Полтавської області.

Прокуратура області на порушення не відреагувала. На сьогодні ситуація не змінилася. Вантажівки продовжують висипати сміття. Масштаб забруднення мікрорайону збільшився.

Готується запит до Генеральної прокуратури України щодо навмисного погіршення екологічного стану Полтави, бездіяльності Прокуратури Полтавської області та Держекоінспеції в Полтавській області. 

Коментарі