•  

Добровольці з Полтави потрапили до полону на Сході України

900
Добровольці з Полтави потрапили до полону на Сході України

Громадські активісти з Полтави, на Сході потрапили в полон до терористів, попри оголошення перемир'я українською владою.

Точна кількість людей, які стали заручниками терористів, невідома. Неофіційні джерела повідомляють, що серед них, як мінімум, одна жінка.

Сьогодні отримав тривожну інформацію, що кілька наших громадських активістів, які повезли на схід продовольчу допомогу, потрапили в полон до терористів. Зараз встановлюються усі обставини події, – написав сьогодні, у суботу 21 червня, на своїй сторінці у «Facebook» речник УМВС у Полтавській області, Юрій Сулаєв.

До того ж, Сулаєв нещодавно уточнив, що близько 10 години, на кілька секунд, з чужого телефону полонені виходили на зв'язок. Їх, імовірно, було шестеро, поїхали на власних легковиках передавати продовольчу допомогу військовим.

З неофіційних джерел стало відомо, що виїхали волонтери учора, 20 червня. Заїжджали ще зранку того дня ж в Чутове, Полтавської області, за продуктами.

В зв’язку з такими подіями, міліція прохає громадян самовільно не здійснювати такі поїздки в зону бойових дій, не ризикувати життям та не давати можливості терористам спекулювати заручниками.

А допомогу можна передавати й без особистої поїздки, узгодивши це з відповідними відомствами та відповідальними особами.

Коментарі