•  

Екс-голова облради обурився проведенням її сесії в олігарха Жеваго

2310
Екс-голова облради обурився проведенням її сесії в олігарха Жеваго

Депутат і колишній голова облради Петро ВОРОНА вважає, що недоцільно проводити сесію і приміщенні приватного акціонерного товариства, що належить одному з олігархів.

16 лютого, у Горішніх Плавнях в приміщенні Гірничо-збагачувального комбінату пройшла чергова виїзна сесія Полтавської обласної ради. Відбулося це через ремонт сесійної зали у облраді. Відомо, що ще кілька днів тому виїзну сесію планували провести у дитячому таборі в селі Омельник, проте за деякий час вирішили змінити місце і провести її на території ГЗК у Горішніх Плавнях.

Читайте більше: Режимна та підконтрольна Полтавська облрада ім. Жеваго

Не всі депутати облради підтримали ідею провести сесію у приміщенні приватного акціонерного товариства, що належить місцевому олігарху Костянтину Жеваго. Зокрема, депутат і колишній голова облради Петро Ворона відмовився від роботи на сесії у приміщенні ГЗК і написав про своє рішення на власній сторінці у мережі Facebook.

«Вважаю недоречним проводити сесію в приміщенні приватного акціонерного товариства, що належить одному з олігархів. У той же час, можна було б провести сесію в одному з обласних комунальних закладів, що належать Полтавським територіальним громадам: краєзнавчий музей, драматичний театр, філармонія, центр дитячої творчості. Не потрібно ховатись від людей, маємо працювати відкрито і щиро. Тому такі дії по проведенні сесії засуджую, так само як і «бенкет у час чуми» — мільйонний ремонт залу засідань. Чи всі бійці українсько-російської війни з квартирами та вилікувані? Вони часто не мають на це коштів. Варто було обмежитись наладкою або модернізацією системи голосування. Тому в сесії брати участь не буду, бо вважатиму це зрадою Майдану, пам’яті загиблих побратимів.
Депутат обласної ради IV-VII скликань, Петро Ворона. Позафракційний»

До слова, на виїзну сесію Полтавської обласної ради із 84 депутатів прибуло лише 60.

З трансляцію виїзної сесії Полтавсьої обласної ради можна ознайомитися тут.

Посилання на джерело: http://kremen.today/2018/02/16/eks-golova-oblra...

Коментарі