•  

​Глину з Коломійцевого Озера на Хорольщині вивозять під прикриттям очищення території – Перепелиця

3300
​Глину з Коломійцевого Озера на Хорольщині вивозять під прикриттям очищення території – Перепелиця

У с. Коломійцеве Озеро Хорольського району здійснюється незаконний видобуток глини під приводом очищення і впорядкування території. Київське підприємство «Захід Інвест Груп» здійснює земляні роботи з очищення і впорядкування території на земельній ділянці з чагарниками площею 14,75 га, яка належить державному підприємству шовкорадгосп «Хорольський». Про це йдеться в листі директора шовкорадгоспу Віталія Шевчуги, повідомив Олег Перепелиця, голова Полтавської обласної організації «Всеукраїнська екологічна ліга».

Наразі на території Коломійцевого Озера триває незаконний видобуток глини, коментує Перепелиця у своєму Facebook. Також він виклав скани документів від Держгеокадастру в Полтавській області, Штомпелівської сільської ради, якій підпорядковане с. Коломійцеве Озеро, Хорольської райдержадміністрації. Жодна з установ не надавала погодження на видобування корисних копалин.

Перепелиця звертає увагу нардепів, посадовців і правоохоронців на факт порушення законодавства.

Нагадаємо, 22 липня Штомпелівський сільський голова з депутатами заблокували машини в кар’єрі у селі Коломійцеве Озеро Хорольського району. Ті без погодження вивозили ґрунт і глину. З цього приводу Слідче відділення Хорольського відділу поліції відкрило кримінальну справу. Зараз тривають слідчі дії з встановлення осіб, які ведуть незаконний видобуток глини на території села, повідомили в Штомпелівській сільраді. 

Незаконний видобуток корисних копалин на Полтавщині обговорювали в програмі «Акценти». Впроваджувати ідею створення безумовного базового доходу від реалізації корисних копалин в Україні запропонував громадський діяч, екс-радник Міністра екології і природних ресурсів Геннадій Сікалов. Для початку необхідно конституційно закріпити за українським народом право власності на надра.

БІЛЬШЕ: Сікалов: Потрібно впроваджувати ідею безумовного базового доходу

Коментарі