•  

Голова Полтавської облради Біленький змінив свою думку стосовно адресанта погроз

2210
Голова Полтавської облради Біленький змінив свою думку стосовно адресанта погроз

Після позачергової сесії обласної ради та прес-конференції «Новинам Полтавщини», голова Полтавської облради Олександр Біленький спробував спростувати заяву про погрози на свою адресу з боку громадського активіста Геннадія Сікалова.

В інтерв’ю Біленький підкреслив, що ніде не говорив, ніби погрози були саме від Сікалова. Голова облради порадив уважно передивитися запис і підкреслив, що звертався до Геннадія Сікалова, тому що вони мали діалог.

«Це було діалогове звернення. Персонально до вас (звернення про погрози – ОБ) відношення не мало, - зазначив Олександр Біленький.

Нагадаємо, 18 лютого на нараді стосовно підприємства «Полтавафарм» голова облради зазначив, що на його адресу та адресу його сім’ї.

«Сьогодні прийшла смс-ка, в якій мені порадили не займатись справою стосовно «Полтавафарм», а то пошкодує моя сім’я та сам особисто». - Біленький

Серед різного роду звернень голови облради були фраза:

«Загрався, Геннадій Антаолійович?»

Радимо голові Полтавської облради Олександру Біленькому переглянути сьогоднішнє інтерв’ю та відеосюжет від 18 лютого. Якщо розмова між Біленьким та Сікаловим була у форматі діалогу, а голова облради не зазначав, що погрози йшли саме від голови «Останнього Бастіону», що тоді значить слово «загрався» при звертанні до особи?

Переглянувши обидва сюжети, на лице маніпулювання власними словами та думкою ЗМІ. Однак воно не замінить публічного вибачення. «Останній Бастіон» надає таку можливість голові Полтавської облради ще раз.

Коментарі