Голова Полтавської облради Біленький змінив свою думку стосовно адресанта погроз

ПОЛТАВА
23.03.2016, 14:24

Після позачергової сесії обласної ради та прес-конференції «Новинам Полтавщини», голова Полтавської облради Олександр Біленький спробував спростувати заяву про погрози на свою адресу з боку громадського активіста Геннадія Сікалова.

В інтерв’ю Біленький підкреслив, що ніде не говорив, ніби погрози були саме від Сікалова. Голова облради порадив уважно передивитися запис і підкреслив, що звертався до Геннадія Сікалова, тому що вони мали діалог.

«Це було діалогове звернення. Персонально до вас (звернення про погрози – ОБ) відношення не мало, - зазначив Олександр Біленький.

Нагадаємо, 18 лютого на нараді стосовно підприємства «Полтавафарм» голова облради зазначив, що на його адресу та адресу його сім’ї.

«Сьогодні прийшла смс-ка, в якій мені порадили не займатись справою стосовно «Полтавафарм», а то пошкодує моя сім’я та сам особисто». - Біленький

Серед різного роду звернень голови облради були фраза:

«Загрався, Геннадій Антаолійович?»

Радимо голові Полтавської облради Олександру Біленькому переглянути сьогоднішнє інтерв’ю та відеосюжет від 18 лютого. Якщо розмова між Біленьким та Сікаловим була у форматі діалогу, а голова облради не зазначав, що погрози йшли саме від голови «Останнього Бастіону», що тоді значить слово «загрався» при звертанні до особи?

Переглянувши обидва сюжети, на лице маніпулювання власними словами та думкою ЗМІ. Однак воно не замінить публічного вибачення. «Останній Бастіон» надає таку можливість голові Полтавської облради ще раз.

Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
вчора, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
вчора, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18