•  

Головко пішов на парк «Перемоги»: вирізають усе, крім чортового колеса

50490
Головко пішов на парк «Перемоги»: вирізають усе, крім чортового колеса

Голова Полтавської облдержадміністрації головко почав віджимати територію парку «Перемога» в історичній частині Полтави.

Сьогодні робітники вже вирізали кілька ігрових автоматів і атракціонів. Стару ігрову залу біля будинку головка вже зруйнували і відвантажували цеглу у вантажівку.

Зелена багатоповерхівка – житловий комплекс головка 

Ще не зруйновані атракціони. За ними – будинок головка і хокейний майданчик

Паркова земля під атракціонами перебуває на балансі Полтавської міськради. Депутати більшістю голосів проголосували за списання комунального майна на 11 сесії міськради, попередньо визнавши на комісії будівлю ігрової зали аварійно небезпечною.

Зі слів робітників, бригада отримала вказівку вирізати всі атракціони й установки. Залишиться тільки чортове колесо на краю парку. Як кажуть працівники, чортове колесо головко залишив для головного чорта – для себе. 

Розчищена територія парку є прямим продовженням житлового будинку головка, яку він планує захопити для розширення меж житлового комплексу.

«ОБ» у недавній публікації писав, що головко отримує від «Будімпекса» бетон для будівництва в парковій зоні Полтави.

ЧИТАЙТЕ: Губернатор Головко розкрадає надра Полтавщини руками свого родича

Раніше ми писали, що екс-міський голова Полтави Андрій Матковський украв і роздав генералам 1.7 га землі Парку «Перемога».

БІЛЬШЕ: Що наступним у міста вкраде Андрій Матковський?

Довідково: Парк «Перемога» (раніше Полтавський міський сад) – найстаріший парк у Полтаві, пам'ятка садово-паркового мистецтва з 1970 року. Рекреаційна зона з дитячими майданчиками, атракціонами, майданчиком для хокею і фігурного катання. Загальна площа 30,9 гектарів. Серед деревних насаджень – дуб, ясен, клен, береза, каштан, ялина, сосна, шовковиця

Коментарі