Головко пішов на парк «Перемоги»: вирізають усе, крім чортового колеса

ПОЛТАВА
07.07.2017, 12:20
Головко пішов на парк «Перемоги»: вирізають усе, крім чортового колеса

Голова Полтавської облдержадміністрації головко почав віджимати територію парку «Перемога» в історичній частині Полтави.

Сьогодні робітники вже вирізали кілька ігрових автоматів і атракціонів. Стару ігрову залу біля будинку головка вже зруйнували і відвантажували цеглу у вантажівку.

Зелена багатоповерхівка – житловий комплекс головка 

Ще не зруйновані атракціони. За ними – будинок головка і хокейний майданчик

Паркова земля під атракціонами перебуває на балансі Полтавської міськради. Депутати більшістю голосів проголосували за списання комунального майна на 11 сесії міськради, попередньо визнавши на комісії будівлю ігрової зали аварійно небезпечною.

Зі слів робітників, бригада отримала вказівку вирізати всі атракціони й установки. Залишиться тільки чортове колесо на краю парку. Як кажуть працівники, чортове колесо головко залишив для головного чорта – для себе. 

Розчищена територія парку є прямим продовженням житлового будинку головка, яку він планує захопити для розширення меж житлового комплексу.

«ОБ» у недавній публікації писав, що головко отримує від «Будімпекса» бетон для будівництва в парковій зоні Полтави.

ЧИТАЙТЕ: Губернатор Головко розкрадає надра Полтавщини руками свого родича

Раніше ми писали, що екс-міський голова Полтави Андрій Матковський украв і роздав генералам 1.7 га землі Парку «Перемога».

БІЛЬШЕ: Що наступним у міста вкраде Андрій Матковський?

Довідково: Парк «Перемога» (раніше Полтавський міський сад) – найстаріший парк у Полтаві, пам'ятка садово-паркового мистецтва з 1970 року. Рекреаційна зона з дитячими майданчиками, атракціонами, майданчиком для хокею і фігурного катання. Загальна площа 30,9 гектарів. Серед деревних насаджень – дуб, ясен, клен, береза, каштан, ялина, сосна, шовковиця

Читайте також:
Ще вчора вранці, 3 квітня, в Полтавській області було 4 підтверджених лабораторією випадків коронавірусу. На вечір ця кількість подвоїлась.
вчора, 08:35
Палає ліс біля села Жирки у Кобеляцькому районі. На гасінні пожежі працює 18 одиниць техніки та 52 рятувальника.
03 квітня, 19:25
З 6 квітня транспорт Полтави перевозитиме тільки медиків, військових, поліцію і продавців.
03 квітня, 18:55
Ввечері 3 квітня ПЛР-тест підтвердив коронавірус у 69-річного чоловіка з Кременчука. Ще 4 позитивні експрес-тести – в працівників заводу.
03 квітня, 18:30
До 15 травня у Горішні Плавні на Полтавщині доставлять човен для скошування очерету. Комунальники купили його за 6 млн грн.
03 квітня, 15:35
Якщо людина помре від коронавірусу, її тіло перед похованням оброблять хлором. На похорон зможуть прийти до 10 родичів.
03 квітня, 14:25