•  

Громадська приймальня запрацювала в Полтавському Держгеокадастрі

1320
Громадська приймальня запрацювала в Полтавському Держгеокадастрі

Приймальня з консультації громадян запрацювала в Головному управлінні Держгеокадастру в Полтавській області минулої п’ятниці. Її завдання – спросити процес подання заяв на земельні ділянки, пришвидшити отримання дозвільних документів. Також у приймальні можна проконсультуватися зі спеціалістом щодо наявних питань.

Приймальня працює у форматі живої черги. Вадим Чувпило, в.о. начальника Держгеокадастру в Полтавській області, акцентує увагу на швидкості, фаховості та прозорості обслуговування.

– Приймальня – моя ініціатива. Раніше, щоб подати заяву, треба було обійти низку кабінетів на кількох поверхах. По-друге, було складно отримати фахову консультацію. Із застосуванням тих інструментів, які наразі маю, спробував створити громадську приймальню. Уважаю, що подача заяви на землю, отримання результатів і консультації повинні бути в одному місці, – Чувпило.

В ТЕМУ: Понад 200 атовців отримали земельні ділянки в Полтавському районі

Робітники приймальні зазначають, що перейняли європейський досвід із прозорої роботи, де службовці не відгороджуються стінами від громадян. За два дні роботи вже мали відвідувачів. Найбільше – учасників війни на Сході України.

– На тому тижні в нас було 5 учасників АТО. Також до нас приїхали ще жителі з району. Надали їм зразки заяв, пояснили деталі заповнення, проконсультували щодо строків виготовлення документів. Для атовців це 10 днів, затвердження проекту – 14, звичайний наказ – протягом місяця, – Наталя Шевченко, спеціаліст відділу документального забезпечення.

Нагадаємо, понад 230 учасників війни на Сході України на тому тижні отримали документи на право власності земельними ділянками. Вони розташовані на території с. Кротенки Полтавського району.

Коментарі