•  

Хто працюватиме разом із полтавськими депутатами у Комітеті гуманітарної політики

1320
Хто працюватиме разом із полтавськими депутатами у Комітеті гуманітарної політики

Одразу двоє депутатів-мажоритарників із Полтавщини, Андрій Боблях і Дмитро Нальотов, будуть працювати у Комітеті гуманітарної та інформаційної політики. Обидва депутати є представниками партії «Слуга народу».

Інформацію про майбутню працю полтавських депутатів у відповідному комітеті ще в першій половині серпня підтвердив гендиректор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко.

Новоспечені полтавські «гуманітарії» донедавна працювали у розважальній сфері. Андрію Бобляху прибуток приносила студія «Doubleyou», що об’єднує дві гумористичні студії – «Manhattan» і СМТ. Учасники студії займаються організацією розважальних заходів, весіль, корпоративів, днів народжень тощо. Дмитро Нальотов був підприємцем, що працював у сфері розважальних атракціонів.

Проте у новоствореному комітеті полтавські депутати явно не будуть білими воронами.

Так, до комітету входить сценарист ТОВ «Квартал 95» Олександр Кабанов. Заступником голови комітету став Лерос Гео Багратович – донедавна режисер арт-проекту «Арт Юнайтед Юз».

Ще один член комітету від «Слуги народу» Микола Потураєв був директором ТОВ «Фокус Медіа», що спеціалізується на широкому спектрі рекламних послуг.

Однопартієць Бобляха і Нальотова Павло Сушко потрапив до комітету гуманітарної політики, попередньо будучи директором ТОВ «Прайм Сторі Пікчерс», спеціалізація якого – виробництво телевізійних програм, а також кіно- та відеофільмів.

Цікавою обставиною стало те, що нове скликання Верховної Ради ліквідувало Комітет з питань культури і духовності. Цей комітет функціонував у всіх попередніх скликаннях парламенту та носив таку ж саму назву, окрім першого скликання, в якому він називався «Комітетом з питань культури та духовного відродження». У попередньому скликанні парламенту в структурі цього комітету функціонував підкомітет з питань державної політики у сфері свободи совісті та релігійних організацій, який очолював професор, доктор філософських наук Віктор Єленський.

У нинішньому скликанні Верховної Ради релігійні питання передані під керівництво Комітету гуманітарної та інформаційної політики. Також до компетенції цього комітету віднесені питання сімейної політики.

Схоже

Внутрішня опозиція у фракції налічує близько 40 осіб, Зелений Франкенштейн ...

17 авто і 24 квартири: як живе «слуга народу» Олександр ...

Ринок землі для українців, дозвіл іноземцям лише через референдум, – ...

«Ось така в нас дивна більшість»: частина депутатів «Слуги народу» ...

Діяльність депутата з Кременчука стане предметом розгляду Спеціалізованої антикорупційної прокуратури

Коментарі