Хто працюватиме разом із полтавськими депутатами у Комітеті гуманітарної політики

ПОЛТАВА
01.09.2019, 08:49

Одразу двоє депутатів-мажоритарників із Полтавщини, Андрій Боблях і Дмитро Нальотов, будуть працювати у Комітеті гуманітарної та інформаційної політики. Обидва депутати є представниками партії «Слуга народу».

Інформацію про майбутню працю полтавських депутатів у відповідному комітеті ще в першій половині серпня підтвердив гендиректор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко.

Новоспечені полтавські «гуманітарії» донедавна працювали у розважальній сфері. Андрію Бобляху прибуток приносила студія «Doubleyou», що об’єднує дві гумористичні студії – «Manhattan» і СМТ. Учасники студії займаються організацією розважальних заходів, весіль, корпоративів, днів народжень тощо. Дмитро Нальотов був підприємцем, що працював у сфері розважальних атракціонів.

Проте у новоствореному комітеті полтавські депутати явно не будуть білими воронами.

Так, до комітету входить сценарист ТОВ «Квартал 95» Олександр Кабанов. Заступником голови комітету став Лерос Гео Багратович – донедавна режисер арт-проекту «Арт Юнайтед Юз».

Ще один член комітету від «Слуги народу» Микола Потураєв був директором ТОВ «Фокус Медіа», що спеціалізується на широкому спектрі рекламних послуг.

Однопартієць Бобляха і Нальотова Павло Сушко потрапив до комітету гуманітарної політики, попередньо будучи директором ТОВ «Прайм Сторі Пікчерс», спеціалізація якого – виробництво телевізійних програм, а також кіно- та відеофільмів.

Цікавою обставиною стало те, що нове скликання Верховної Ради ліквідувало Комітет з питань культури і духовності. Цей комітет функціонував у всіх попередніх скликаннях парламенту та носив таку ж саму назву, окрім першого скликання, в якому він називався «Комітетом з питань культури та духовного відродження». У попередньому скликанні парламенту в структурі цього комітету функціонував підкомітет з питань державної політики у сфері свободи совісті та релігійних організацій, який очолював професор, доктор філософських наук Віктор Єленський.

У нинішньому скликанні Верховної Ради релігійні питання передані під керівництво Комітету гуманітарної та інформаційної політики. Також до компетенції цього комітету віднесені питання сімейної політики.

Читайте також:
57% від витрачених 7,4 млн грн за перші 6 місяців 2020 року з бюджету Хорольської міської ради вклали у благоустрій та охорону здоров'я.
09:27
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
14 липня, 18:20
Опорний заклад середньої освіти у селі Мартинівка підготували до капітальної реконструкції з проведенням комплексної термомодернізації.
14 липня, 14:06
Попри різку зміну погодних умов на Полтавщині досі спостерігається високий рівень пожежної небезпеки.
14 липня, 08:57
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
13 липня, 17:25
Зеленський має відвідати Полтавщину 15 липня.
13 липня, 15:58