Хто працюватиме разом із полтавськими депутатами у Комітеті гуманітарної політики

ПОЛТАВА
01.09.2019, 08:49

Одразу двоє депутатів-мажоритарників із Полтавщини, Андрій Боблях і Дмитро Нальотов, будуть працювати у Комітеті гуманітарної та інформаційної політики. Обидва депутати є представниками партії «Слуга народу».

Інформацію про майбутню працю полтавських депутатів у відповідному комітеті ще в першій половині серпня підтвердив гендиректор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко.

Новоспечені полтавські «гуманітарії» донедавна працювали у розважальній сфері. Андрію Бобляху прибуток приносила студія «Doubleyou», що об’єднує дві гумористичні студії – «Manhattan» і СМТ. Учасники студії займаються організацією розважальних заходів, весіль, корпоративів, днів народжень тощо. Дмитро Нальотов був підприємцем, що працював у сфері розважальних атракціонів.

Проте у новоствореному комітеті полтавські депутати явно не будуть білими воронами.

Хто працюватиме разом із полтавськими депутатами у Комітеті гуманітарної політики_1

Так, до комітету входить сценарист ТОВ «Квартал 95» Олександр Кабанов. Заступником голови комітету став Лерос Гео Багратович – донедавна режисер арт-проекту «Арт Юнайтед Юз».

Ще один член комітету від «Слуги народу» Микола Потураєв був директором ТОВ «Фокус Медіа», що спеціалізується на широкому спектрі рекламних послуг.

Однопартієць Бобляха і Нальотова Павло Сушко потрапив до комітету гуманітарної політики, попередньо будучи директором ТОВ «Прайм Сторі Пікчерс», спеціалізація якого – виробництво телевізійних програм, а також кіно- та відеофільмів.

Цікавою обставиною стало те, що нове скликання Верховної Ради ліквідувало Комітет з питань культури і духовності. Цей комітет функціонував у всіх попередніх скликаннях парламенту та носив таку ж саму назву, окрім першого скликання, в якому він називався «Комітетом з питань культури та духовного відродження». У попередньому скликанні парламенту в структурі цього комітету функціонував підкомітет з питань державної політики у сфері свободи совісті та релігійних організацій, який очолював професор, доктор філософських наук Віктор Єленський.

У нинішньому скликанні Верховної Ради релігійні питання передані під керівництво Комітету гуманітарної та інформаційної політики. Також до компетенції цього комітету віднесені питання сімейної політики.

Читайте також:
Полтава
Полтавські гастрономічні контрасти: де смачно, де затишно, а де краще не йти вдруге
вчора, 17:23
Полтава
Полтавські гастрономічні контрасти: де смачно, де затишно, а де краще не йти вдруге
08 липня, 16:03
Полтава
Вперше збірна команда Полтавської області стала чемпіонами України.
07 липня, 13:49
Полтава
Полтавські гастрономічні контрасти: де смачно, де затишно, а де краще не йти вдруге
06 липня, 13:30
Полтава
У Черкасах розпочався Чемпіонат України з вільної боротьби серед ветеранів фізичної культури та спорту.
05 липня, 11:02
Полтава
Спортсмени-ветерани Полтавщини за підтримки Політичної Партії «ДІЯ» представлені на Чемпіонаті України з вільної боротьби.
04 липня, 15:25