•  

Китайська армія провела масштабні навчання з форсування Амура

550
Китайська армія провела масштабні навчання з форсування Амура

У Китаї провели масштабні навчання з форсування прикордонної з Росією річки Амур. Військові навчання китайської армії стали найбільшими за останні роки.

У навчаннях з форсування річки взяли участь не тільки бронетанкові підрозділи, але й спецназ, авіація і тилові частини, що знаходяться в безпосередній близькості від Далекого Сходу.

Нагадаємо, що днями Китай і США підписали договір про військову співпрацю, що призвело до сказу Кремля, який зробив ставку на Китай, як на свого стратегічного союзника.

Крім того, США отримали перший з 8-і замовлених у Китаю танкерів-гігантів для транспортування зрідженого газу в Європу.

На цьому тлі Китай вимагає від Москви широкомасштабного переселення китайців на орендовані землі в Забайкаллі – з внесенням в російське законодавство відповідних змін (нового закону про позбавлення в певних випадках російських громадян прав на нерухомість на орендованих іноземними державами територіях їм здалося мало) - для зручності цього процесу .

Експерти пишуть в зв'язку з цим:

У російських стосунках із Китаєм все максимально ясно. Це «мирна» експансія – і цю війну, підписавши з ним безліч вкрай специфічних договорів, Росія вже програла: шляху назад немає –російська економіка просто не витримає на даному етапі таких неустойок, а крім цього присутні ще й нюанси, пов'язані з поставками дуже важливого для російського нафтопрому китайського обладнання.

На відміну від азіатів, досвіду ведення прихованих економічних воєн у росіян немає. Плюс відсутність розуміння кремлівським ватажком, який вирішив, що за рахунок ігрищ з Китаєм вийде хоча б тимчасово залатати економічні діри, що з'явилися через його – і його подільників – непрофесіоналізм, жадібність, чванство й амбіції, того, що Китай зовсім не друг –і переслідує отримання власних – виняткових через ситуацію в Росії і навколо неї політичної та економічної ситуацій – вигод, – зазначають вони

Відділ моніторингу

Коментарі