•  

Колишній «регіонал» − колишній чи «регіонал»?

1650

Визначаючись з прихильністю до тієї чи іншої людини, ми нерідко віддаємо перевагу деталям: якійсь малопомітній рисі характеру, манері, буває, що й звичка відкручувати ґудзики на піджаку співрозмовника стає на заваді порозуміння. Ідеальним чоловіком поміж нас був один-однісінький доброї пам'яті Ісус Йосипович, і той – не довго, а до посполитого завжди є претензії. Адже, комусь спереду мало, а іншому ззаду холодно.

Є до чого прискіпатись і нам з вами, бо перспектива уславитися склеротиками чи шахраями не вельми приємна. До чого оця інтродукція? Та до того, що пов'язаний у далекому і фантастично гарному дитинстві червоний галстук на шию малолітнього ленінця, залюбленого у «дідуся Володю» і «орльонка, який злетів вище сонця», ніяким чином не повинен завадити вступові дядька на вильоті до, скажімо, Радикальної партії Олега Валерійовича Ляшка. І ще побігати з вилами.

Якби світ прийняв схему побутування з кіньми, яких на переправі не міняють, за пріоритетну, наша з вами еволюція добігла би кінця десь на етапі виходу риб на сушу. Перепрошуємо за лікнеп, але торочити банальні істини нас змушує шляхетна мета навернути полтавських свободівців до реалій за фіранками.

Тягнибоківці у Полтавській міськраді днями продемонстрували традиційну непохитність позиції щодо яблук, які не можуть впасти далеко від яблуні. Ким би не позиціонував себе наразі лідер «Рідного міста» Олександр Васильович Удовіченко, непідкупний свободівець Юліан Матвійчук бачить його винятково «регіональним» яблуком. На думку пана Юліана, лише за недоглядом недолюстрований пан Олександр не може бути делегованим до ради підприємців міста.

Яким чином помилкові ідеологічні уподобання колишнього ситуативного регіонала Удовіченка (утримаємося від пересмикування і констатуємо: О.В. Удовіченко, як би ми і Ю. Матвійчук до нього не ставилися, залишив зграю «ПР» вчасно, з належним і переконливим поясненням) будуть впливати на розвій малого і середнього бізнесу у Полтаві, найпринциповіші наші не пояснюють.

За логікою останніх, курчаткам ніколи не слід залишати яєчка. То є зрада сфери маминих інтересів.

Вадим Демиденко

Коментарі