•  

Командир батальйону «Полтавщина»: доводиться захищатися ще й від тих людей, які за Законом, повинні служити народу України…

6930
Командир батальйону «Полтавщина»:  доводиться захищатися ще й від тих людей, які за Законом, повинні служити народу України…

Доводиться захищатися ще й від тих людей, які за Законом, повинні служити народу України ....

Звернення командира батальйону «Полтавщина» Киви І.В. до народу України!

Шановні Українці!

Сьогодні ми захищаємо нашу Землю, щоб завтра ми з Вами і наші діти жили в якісно іншій країні. В країні, де народні депутати України служать Народу України, а не займалися «махновщиною».

Так, Юрій Бублик (людина, якого у мене язик не повертається назвати «Народним Депутатом України»), забувши, що таке Конституція України і права людини, дозволив собі грубо порушувати мої права, ображаючи мене і поширюючи недостовірну інформацію.

Проти цієї особи я подав позовну заяву про захист честі і гідності. В цьому позові я не заявляю жодних грошових вимог (символічно всього 1 грн. Моральної шкоди, яку я навіть не буду брати в руки від цієї особи). Мета даної судової тяжби - нагадати всім «марнослів'я», що «слово - не горобець, вилетить не спіймаєш» і що «за свої дії кожен буде нести відповідальність» ... Ну і зрештою, поставити цього «великого діяча» Бублика на місце! Пускай перечитає присягу народного депутата України !!! Йому буде корисно !!!

Слава Україні!

Коментарі