Командир батальйону «Полтавщина»: доводиться захищатися ще й від тих людей, які за Законом, повинні служити народу України…

ПОЛТАВА
06.11.2014, 10:24
Командир батальйону «Полтавщина»:  доводиться захищатися ще й від тих людей, які за Законом, повинні служити народу України…

Доводиться захищатися ще й від тих людей, які за Законом, повинні служити народу України ....

Звернення командира батальйону «Полтавщина» Киви І.В. до народу України!

Шановні Українці!

Сьогодні ми захищаємо нашу Землю, щоб завтра ми з Вами і наші діти жили в якісно іншій країні. В країні, де народні депутати України служать Народу України, а не займалися «махновщиною».

Так, Юрій Бублик (людина, якого у мене язик не повертається назвати «Народним Депутатом України»), забувши, що таке Конституція України і права людини, дозволив собі грубо порушувати мої права, ображаючи мене і поширюючи недостовірну інформацію.

Проти цієї особи я подав позовну заяву про захист честі і гідності. В цьому позові я не заявляю жодних грошових вимог (символічно всього 1 грн. Моральної шкоди, яку я навіть не буду брати в руки від цієї особи). Мета даної судової тяжби - нагадати всім «марнослів'я», що «слово - не горобець, вилетить не спіймаєш» і що «за свої дії кожен буде нести відповідальність» ... Ну і зрештою, поставити цього «великого діяча» Бублика на місце! Пускай перечитає присягу народного депутата України !!! Йому буде корисно !!!

Слава Україні!


Читайте також:
До інфекційної лікарні Полтави привезли 42-річного миргородця з коронавірусною хворобою.
10:25
Ще вчора вранці, 3 квітня, в Полтавській області було 4 підтверджених лабораторією випадків коронавірусу. На вечір ця кількість подвоїлась.
вчора, 08:35
Палає ліс біля села Жирки у Кобеляцькому районі. На гасінні пожежі працює 18 одиниць техніки та 52 рятувальника.
03 квітня, 19:25
З 6 квітня транспорт Полтави перевозитиме тільки медиків, військових, поліцію і продавців.
03 квітня, 18:55
Ввечері 3 квітня ПЛР-тест підтвердив коронавірус у 69-річного чоловіка з Кременчука. Ще 4 позитивні експрес-тести – в працівників заводу.
03 квітня, 18:30
До 15 травня у Горішні Плавні на Полтавщині доставлять човен для скошування очерету. Комунальники купили його за 6 млн грн.
03 квітня, 15:35