•  

На переслідування Сікалова НКВД щомісяця кидає до 100 примітивників і 500 тис. бюджетних коштів

2420
На переслідування Сікалова НКВД щомісяця кидає до 100 примітивників і 500 тис. бюджетних коштів

Політичне переслідування головреда «Останній Бастіон» Геннадія Сікалова обходиться ГУ НП і прокуратурі в майже півмільйона гривень щомісячно.

10 слідчих, 6 прокурорів і понад 50 працівників управління примітивної діяльності спрямувало керівництво НКВД для розправи над керівником нашого видання через викривальні статті на сайті. 

ЧИТАЙТЕ: Газолінова мафія на Полтавщині (ФОТО, ДОКАЗИ)

Паханат «Антинародного Фронту» на Полтавщині

Ці працівники утримуються за рахунок бюджету з податків громадян. Їх робота коштує державі до півмільйона гривень щомісячно. Слідчі і прокурори мають від 10 тис. грн, примітивники отримують від 5 до 7 тис. грн.

Кольором виділено імена слідчих і прокурорів, які беруть участь у цирку «Антинародного Фронту» і НКВД.

Утримуючись за наш рахунок, замовні слідчі і прокурори стали співучасниками злочину проти журналіста. Третій місяць вони придумують фейкові підозри, шиють кримінальну справу, нишпорять біля офісу «Бастіону» і особистого помешкання Сікалова, вдираються в робочі кабінети й оселю, замість виконання своїх прямих службових обов’язків – забезпечувати правопорядок і розкривати злочини.

Нам імпонує підвищена турбота з боку правоохоронної системи. Навіть за «легітимним» Віктором Федоровичем, який наніс державі мільярдні збитки, немає такої пильної уваги з боку поліції і прокуратури.

Зазначимо, в Україні діє верховенство права. Будь-які незаконні переслідування і утиски заборонено Законом. Кожний замовний слідчий, прокурор і примітивник понесе кримінальну відповідальність за незаконне переслідування головреда «Бастіону». 

Коментарі