На переслідування Сікалова НКВД щомісяця кидає до 100 примітивників і 500 тис. бюджетних коштів

ПОЛТАВА
11.08.2017, 08:30

Політичне переслідування головреда «Останній Бастіон» Геннадія Сікалова обходиться ГУ НП і прокуратурі в майже півмільйона гривень щомісячно.

10 слідчих, 6 прокурорів і понад 50 працівників управління примітивної діяльності спрямувало керівництво НКВД для розправи над керівником нашого видання через викривальні статті на сайті. 

ЧИТАЙТЕ: Газолінова мафія на Полтавщині (ФОТО, ДОКАЗИ)

Паханат «Антинародного Фронту» на Полтавщині

Ці працівники утримуються за рахунок бюджету з податків громадян. Їх робота коштує державі до півмільйона гривень щомісячно. Слідчі і прокурори мають від 10 тис. грн, примітивники отримують від 5 до 7 тис. грн.

Кольором виділено імена слідчих і прокурорів, які беруть участь у цирку «Антинародного Фронту» і НКВД.

Утримуючись за наш рахунок, замовні слідчі і прокурори стали співучасниками злочину проти журналіста. Третій місяць вони придумують фейкові підозри, шиють кримінальну справу, нишпорять біля офісу «Бастіону» і особистого помешкання Сікалова, вдираються в робочі кабінети й оселю, замість виконання своїх прямих службових обов’язків – забезпечувати правопорядок і розкривати злочини.

Нам імпонує підвищена турбота з боку правоохоронної системи. Навіть за «легітимним» Віктором Федоровичем, який наніс державі мільярдні збитки, немає такої пильної уваги з боку поліції і прокуратури.

Зазначимо, в Україні діє верховенство права. Будь-які незаконні переслідування і утиски заборонено Законом. Кожний замовний слідчий, прокурор і примітивник понесе кримінальну відповідальність за незаконне переслідування головреда «Бастіону». 

Читайте також:
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
вчора, 11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
24 травня, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56