•  

На Полтавщині пропонують скасувати Сорочинський ярмарок через події на Донбасі

800
На Полтавщині пропонують скасувати Сорочинський ярмарок через події на Донбасі

Громадськість і міліція Полтавської області пропонують через події на Донбасі скасувати проведення Національного Сорочинського ярмарку, що заплановано на 18-24 серпня.

Про це йшлося сьогодні на нараді у Полтавській ОДА.

«Зараз на сході країни тривають військові дії. Там гинуть люди, а ми будемо веселитися», - сказала громадська активістка Віра Маслак.

Голова Миргородської РДА Юрій Коваленко заявив, що в Миргороді перебуває багато відпочиваючих, які приїхали з різних регіонів і мають різні настрої. 

«Це і проросійські й інші настрої. Є люди, які налаштовані проти нашого народу», - сказав Коваленко.

У свою чергу правоохоронці заявили, що вони також рекомендують утриматися від проведення ярмарку, оскільки не виключають питання терористичної загрози. У міліції нагадали, що наразі велика кількість правоохоронців задіяна в АТО, тому у них не вистачає людей, щоб належним чином подбати про безпеку.

Організатори ярмарку не бачать необхідності відміняти захід. 

«Чомусь про загрозу терактів не мовиться, коли відбувається футбольні матчі або концерти зірок. Ми вважаємо, що захід потрібно проводити і показати всьому світу і всій Україні, що Полтава є острівцем спокою, стабільності і мирного життя», - сказала директор ТОВ "Сорочинський ярмарок" Юлія Єрмакова.

Підготовчі роботи з проведення ярмарку уже тривають. На думку заступника голови Полтавської ОДА Романа Чабановського поки що підготовчі заходи відміняти не варто.

«Скасувати підготовку до проведення ярмарку можна у будь-який час, але організувати ярмарок за тиждень неможливо. Зараз триває підготовка. Проводити ж її чи ні, вирішимо через місяць», - сказав Чабановський.

Нагадаємо , що урочисте відкриття Національного Сорочинського ярмарку заплановано на 11 годину 18 серпня.

Коментарі