•  

На Полтавщині скоєне умисне вбивство

850
На Полтавщині скоєне умисне вбивство

Як стало відомо, позавчора, 16 липня, в Чорнухівському районі Полтавської області було виявлено тіло з ознаками умисного вбивства.

За інформацією, яку надав начальник відділу зв’язків із громадськістю УМВС України в Полтавській області Юрій Сулаєв, відомо, що 16 липня приблизно о 14 годині до Чорнухівського райвідділу надійшов дзвінок від одного з мешканців Лубенського району, котрий рибачив на річці Удай поблизу села Халепці. Чоловік проінформував, що помітив у воді тіло без ознак життя .

На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група. Як повідомляють в УМВС Полтавської області, тіло знаходилось на відстані 150 метрів від берега. На трупі не було виявлено явних ознак насильницької смерті, але до лівої і правої ноги металевою проволокою були прив’язані цеглини. Металевим дротом також були обвиті тіло і шия потерпілого.

За попередніми висновками експертів, тіло знаходилось у воді близько 7 днів.

За даним фактом розпочате кримінальне провадження за статтею 115 ККУ (Умисне вбивство). На разі ведуться активні слідчі дії. Особа потерпілого поки що не встановлена.

Олександр Сергєєв

"Останній Бастіон"

Коментарі