•  

Нардеп не дав міліції обшукати кабінет ймовірного замовника мера Кременчука

12540
Нардеп не дав міліції обшукати кабінет ймовірного замовника мера Кременчука

Міліція не змогла обшукати робоче місце ключового фігуранта вбивства. Пройти правоохоронцям завадив нардеп-свободівець Юрій Бублик.

Слідчому по справі у вбивстві міського голови Кременчука наразі не вдалося потрапити до робочого кабінету ймовірного замовника - кременчуцького бізнесмена Олександра Мельника.

Рішення про обшук напередодні ухвалив суд.

Правоохоронців не пустив до приміщення народний депутат України Юрій Бублик, заявивши, що в тому ж самому місці знаходиться його громадська приймальня. За словами нардепа, для обшуку міліції тепер окрім ухвали необхідний дозвіл Генпрокуратури. Проте чинне законодаство такого дозволу не вимагає.

Що виявляється? Пан Бублик, не даючи можливості провести обшук в офісі Мельника, покриває ймовірних вбивць Бабаєва? Сам казнокрад так ще вбивць покриває?

Нардеп дозволив правоохоронцям лише опечатати кабінет підозрюваного Олександра Мельника.

Народний депутат України Юрій Бублик також пов'язаний з іншим фігурантом справи Олександром Крижановським, якого МВС називає посередником замовлення. Обидва однопартійці від «Свободи».

Окрім цього, за словами юриста Олександра Мельника, правоохоронцям стала на заваді невідповідність адреси кабінету його підзахисного, що зазначена в документах ухвали, її реальному розташуванню.

Коментарі