•  

Операція «Нерест-2014» почалася…

440
Операція «Нерест-2014» почалася…

З 1 квітня на водоймищах Полтавщини розпочався період нересту риби, який триватиме до 20 травня,  а на Дніпродзержинському водосховищі масовий вилов риби заборонений з 1 квітня по 10 червня включно. Тим часом правоохоронці розпочали профілактичну операцію «Нерест-2014».

Як повідомили у  прес-службі  УМВС України в Полтавській області,  цього року  міліціонери проводять рейди, до яких залучають громадськість і громадські формування, котрі в свою чергу надають допомогу у затриманні браконьєрів. Перші горе-рибалки уже потрапили в «сіті» правоохоронців.

Також варто зазначити, що штраф за незаконний рибний промисел цього року був збільшений до 200 неоподаткованих мінімумів, а найсуворіше покарання може обернутися й ув’язненням на строк до 3-х років.

Полтавщина – це не лише Дніпро, Псел, Ворскла, Сула… Це край іще сотень річок і озер, водосховищ і ставків. Зберегти їх природне багатство – це наш з вами обов’язок. Тому ГО «Останній Бастіон», звертається до всіх небайдужих жителів області докласти своїх зусиль до цієї благородної справи, зупинити браконьєрів, інформувати про них правоохоронців і громадськість.

Збережемо природу Полтавського краю разом! 

Коментарі