•  

Перший заступник голови облради Марченко написав заяву на звільнення – Полтава вирує проти подорожчання комуналки

7410
Перший заступник голови облради Марченко написав заяву на звільнення – Полтава вирує проти подорожчання комуналки

Мітинг проти підвищення тарифів на комунальні послуги в Полтаві закінчився погрозою багатодітної матері спалити себе під стінами облдержадміністарції і відставкою віце-голови облради.

В Полтаві під стінами будівлі обласних держадміністарції і ради пройшов мітинг жителів, обурених тим, що вже з першого квітня їм доведеться платити за комунальні послуги більше ніж їхні пенсії та зарплати.

На акцію протесту вийшли кількасот людей. Нужденні, пенсіонери, багатодітні родини вимагали від чиновників і обранців зупинити рішення про підняття практично всіх тарифів на комунальні послуги.

Єдиним, хто вийшов до мітингарів з владної будівлі виявився перший заступник голови облради Володимир Марченко. Депутата зустріли вигуками "Ганьба!".

Після того, як обранець спробував аргументувати зростання цін, люди, що зібралися почали вимагати негайної відставки можновладця.

Одна з протестувальників, мати-одиночка трьох дітей пригрозила вчинити самоспалення прямо на площі, якщо Марченко не піде у відставку і депутати не зроблять все можливе щоби скасувати тарифи, які ставлять її сім’ю на межу голодної смерті.

Після цього перший заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Марченко взяв папір і ручку та написав заяву про звільнення за власним бажанням. Втім на останок чиновник огризнувся, мовляв, громада не прийме таку відставку.

Володимир Марченко був головою комісії, яка мала перевірити комунальні підприємства Полтавщини на законність підвищення тарифів. Представники громадськості заявляють про те, що тарифи є штучно завищеними, а службовці та депутати, і зокрема Вододимир Марченко, нічого не зробили для їх стримання.

Головною вимогою протестувальників стало скликання позачергової сесії, головним питанням якої стануть тарифи.

Далі буде

Семен Чорнехата

Коментарі