•  

Чому Мамай ховається від людей?

2220
Чому Мамай ховається від людей?

Жителі будинку по вул. Ляхова, 12а у Полтаві тривалий час протестують проти спорудження фактично у їхньому дворі, на території дитячого майданчика ще однієї висотки, дозвіл на будівництво якої дала міська рада («ОБ» про це вже писав). Сьогодні група жителів прийшла у міськраду, аби зустрітися з міським головою Олександром Мамаєм, про що було завчасно домовлено. Але чиновника, як і слід було чекати, на місці не виявилося.

Секретарка пояснила, що «він виїхав у терміновій справі», але й якій пояснити спершу відмовилася. Коли люди почали наполягати, жінка сказала, що «міський голова нині у школі».

-У якій? Може ми там його знайдемо? – наполягали люди, яким уже увірвався терпець терпіти

беззаконня. – Або будемо чекати тут…

Після довгих перемовин секретарка погодилася передзвонити Мамаєві. Однак кілька спроб виявилися невдалими: «Не буре слухавку… Мабуть, дуже зайнятий».

Після того, як люди не погодилися покинути приймальню, секретарка вийшла за кабінету і продовжувала телефонувати міському голові. Зрештою повідомила, що «додзвонилася» і «він прийме вас завтра».

Але ж усі люди спеціально «відпросилися» з роботи!..

-Нічого не можу зробити! – розводила руками секретарка міського голови. – Приходьте завтра!

Отже, все як у відомому фільмі радянських часів, який та і називався – «Приходьте завтра».

...Однак і наступного дня ситуація повторилася. Лише після того, як на місце прибули журналісти, Мамай таки погодився прийняти людей. Хоч самих журналістів на зустріч так і не пустили.  

Утім і після зустрічі на обличчях мешканців будинку особливого оптимізму не спостерігалося.  Олександр Мамай вкотре пообіцяв «розібратися», сказав, що «розглядаються варіанти», що він «вникне»… Однак, судячи з попередніх дій і рішень, надій на позитивне вирішення цього питання і головне – довіри до самого Мамая у людей залишається все менше.

Коментарі