•  

Поліція Полтавщини вкотре дала зелене світло газоліновій мафії

7480
Поліція Полтавщини вкотре дала зелене світло газоліновій мафії

Чергову врізку в конденсатопровід виявили у Лохвицькому районі вчора, 15 серпня. Світлину з місця крадіжкии газоконднсату «ОБ» отримав з власних джерел. Як нам відомо, поліція досі не зреагувала на злочин.

Минулого тижня «ОБ» оприлюднив номера з ЄРДР понад 20 кримінальних справ з розкрадання газоконденсату в Полтавській області. Більшість врізок крадії здійснили саме на Лохвиччині.

БІЛЬШЕ: Газолінова мафія на Полтавщині (ФОТО, ДОКАЗИ)

Місяць тому керівник обласної поліції Олег Бех фактично розформував Лохвицьке відділення поліції. 16 із 35 штатних працівників відкомандирували у Лубни. 2 серпня президент Петро Порошенко присвоїв присвоїв Олегу Беху звання генерала.

«ОБ» випустив цикл розслідувань про крадіжки надр Полтавщини. Видання пов’язує недоторканість «чорного» бізнесу з участю в ньому керівництва Нацполіції Полтавщини, прокуратури області, голови облдержадміністрації.

На прикладі першого чесного безцінного прозорого заступника прокурора Полтавської області Олега Плескача ми писали, що ціна за одну закриту кримінальну справу по «кондеру» може коштувати до 500 тис. доларів США. У минулому Охтирський міжрайонний прокурор Плескач з успіхом для себе закрив справу ОЗУ, яка розкрадала газоконденсат. Після цього він випадково обзавівся 3-кімнатною квартирою в Сумах та іномаркою Honda Crosstour. Про це незабаром на «ОБ».

Гнап Нерушима 

Коментарі