•  

Полтавці змушені будуть купувати інсулін за власні кошти

2750
Полтавці змушені будуть купувати інсулін за власні кошти

Найближчим часом полтавці будуть змушені купувати інсулін за власні кошти. Про це розповів Директор ПОКП «Полтавафарм» Валерій Прядко. За його словами, на сьогоднішній день «Полтавафарм» не змогло оплатити повну суму постачальникам за препарат. 

– На сьогодні, «Полтавафарм» поставила інсулін для населення на 5,2 млн грн, не маючи при цьому відповідного фінансування. Ми домовилися з постачальниками, взяли інсулін і чекаємо на кошти. Звернувся до них з проханням почекати 10–15 днів до оплати, – сказав Прядко.

Нагадаємо, що це не перший інцидент навколо лікарських засобів на «Полтавафарм» за керівництва Прядка.

Так, за квітень-травень цього року вартість окремих ліків зросла в середньому на 30%.

ДЕТАЛЬНІШЕ: Новий директор «Полтавафарму» Прядко різко підняв ціни на ліки

Зокрема, знеболювальний препарат «Омнопон» у мережі аптек «Полтавафарм» коштував 220 грн станом на березень 2016 року. Через місяць після перебування Прядка на посаді, ціна на «Омнопон» здорожчала до 288 грн (зростання вартості на 31%). Вартість на «Трамадол» зросла з 35.27 грн до 41.68 грн (зростання вартості на 18%). Таблетки «Сибазон» здорожчали з 8.61 грн до 10.48 (на 21.7%).

Також на останній сесії Полтавської облради нардеп Ігор Мосійчук розкритикував роботу в.о. директора «Полтавафарм».

– Збитки підприємства у цьому році – 1,7 млн грн. Перебування Прядка на посаді призвело до збільшення суми заборгованості, зменшення асортименту в мережах аптек, зростання цін на наркотичні засоби, програні тендери, необгрунтоване збільшення витрат на зарплату нових працівників, відкриття нових аптечних аптечних закладів, які наперед є збитковими. Чому хворі Полтавщини мають терпіти муки через некомпетентність керівництва? Розмову треба продовжити не в обласній раді, а в правоохоронних органах, – Мосійчук.

Коментарі