•  

Полтавою пройшла «Хода миру»

480
Полтавою пройшла «Хода миру»

Ініціатором її є японський буддійський чернець та учитель чернечого ордену «Ніппондзан Мйоходзі» Дзюнсей Терасава. Акція розпочалася у неділю на Майдані незалежності у Києві. У понеділок  її учасники побували у Каневі, а 1 квітня – у Полтаві.  

У нас «Хода миру» теж почалася на Майдані Незалежності, а потім тридцять буддійських монахів, яких підтримали полтавські активісти пройшли вулицями міста до Свято-Успенського собору. На своєму шляху активісти виголошували молитви, які супроводжувалися ритуальними бубнами. На Театральній площі влаштували й живе коло, що символізувало «Коло миру».

— Передусім ми хочемо виразити свою повагу і підтримку всім зусиллям та жертвам людей, героїзмом та витримкою, цей новий шлях, який з’явився завдячуючи Майдану буде підтримкою для майбутнього всього світу, та затвердження миру у всьому світі, — розказав про головну ідею заходу один з ініціаторів ходи — японський буддійський чернець та учитель чернечого ордену «Ніппондзан Мйоходзі» Дзюнсей Терасава.  

«Хода миру» триватиме 15 днів. Після Полтави її  учасники відвідають  Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Нікополь, Миколаїв, Одеса, Херсон, Мелітополь, Маріуполь, Донецьк та Луганськ.

Коментарі