•  

«Полтавська газонафтова компанія» спричинила екологічне лихо на Новосанжарщині (ПОДАНА ЗАЯВА ДО НАЦПОЛІЦІЇ)

15400
«Полтавська газонафтова компанія» спричинила екологічне лихо на Новосанжарщині (ПОДАНА ЗАЯВА ДО НАЦПОЛІЦІЇ)

«Останній Бастіон» подав заяву до правоохоронних органів про вчинення кримінального порушення посадовими особами СП «Полтавська газонафтова компанія» при видобуванні газу шляхом гідророзривів пластів (ГРП) на 103 Руденківській свердловині в Новосанжарському районі на Полтавщині.

Через злочинні дії та безвідповідальність керівництва компанії відбулося порушення екологічної безпеки регіону, що спричинило екологічну катастрофу.

Зокрема, через руйнівні наслідки для екосистеми регіону, «Полтавська газонафтова компанія» всупереч закону не оприлюднює звіт за 10 виконаних ГРП на 103 Руденківській свердловині. Компанія не повідомляє, куди поділа різницю в кількості 2 тис. тонн з загальної кількості 6 тис. тонн використаного хімічного реагенту під час проведення гідророзривів. 

На фото: рівень офіційного сайту і, відповідно, СП «Полтавська газонафтова компанія»

«Полтавська газонафтова компанія» не виконала й не дотрималася багатьох відповідних правових норм, що регулюють екологічну сферу при здійсненні ГРП і подальшого видобування вуглеводнів на 103 Руденківській свердловині. Цим вона скоїла низку кримінальних правопорушень.

«Останній Бастіон» повсякчас відстоює інтереси громадян, територіальних громад Полтавщини, екологічну безпеку регіону. Подана заява до ГУ Нацполіції у Полтавській області. Надаємо її скановану версію широкому загалу для ознайомлення.

Звертаємо увагу на викладену проблему міжнародні екологічні організації: Всесвітній фонд дикої природи (World Wide Fundfor Nature), Greenpeace, Європейську агенцію довкілля (ЄАД) (European Environment Agency (ЕЕА), Ініціативу Хартії Землі, Міжнародний Зелений Хрест та інші. 

Коментарі