•  

Полтавські асфальтоукладники дочекалися снігу для ремонту доріг

880
Полтавські асфальтоукладники дочекалися снігу для ремонту доріг

Пішов сніг, отже саме час укладати асфальт. Схоже, таким гаслом керуються асфальтоукладники, що ремонтують дорожнє полотно по вул. Івана Мазепи (м-н Алмазний) в Полтаві.

Такі фото викладають полтавці в соцмережі «ВКонтакте». Люди в коментарях пояснюють, що невдоволені нераціональним використанням бюджетних коштів та халатним ремонтом доріг. 

Температура на вулиці - 4 С. 

Згідно з нормами, укладання асфальту повинне проводитися при температурі не нижче + 5 градусів, тому що при нижчій температурі шар гарячого асфальту остигає швидше, ніж будівельна техніка і робітники встигають виконувати ущільнювальні роботи. Природно, що асфальт, покладений не за нормами зруйнується раніше, а це призведе до чергових ремонтих робіт незабаром (мабуть, із розрахунком на наступний рік?).

Нагадаємо, харківська кишенькова фірма «Будгрант-7», яка виграла тендер на ремонт полтавських доріг, восени клала асфальт у дощ.

Нагадаємо, у тендері на ремонт полтавських доріг брали участь 6 компаній. Загальна сума, виділена міськрадою на ремонт склала 172 млн. грн. Перевагу віддали кишеньковій фірмі «Будгрант-7» зі статутним капіталом в 100 грн і реєстрацією в одній із Харківських багатоповерхівок.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: У Полтаві за традицією поклали асфальт у калюжі

Коментарі