•  

Психічнохворі, антимайданівці та тітушки заблокували роботу Полтавського МСЕКу

9900
Психічнохворі, антимайданівці та тітушки заблокували роботу Полтавського МСЕКу

Так звані представники громадськості заблокували роботу Полтавського центру медико-соціальної експертизи. Серед них – психічнохворий екс-депутат від «БПП» Сергій Чередніченко, ін’єкційний наркоман Ігор Педик, керівник Центру допомоги учасникам антитерористичної операції в Полтаві Валерій Довженко, Ігор Кіянчук, Сергій Бойко та особи, що не представилися.

Представники громадськості, як називали себе присутні, перешкодили роботі закладу, сипали погрози на адресу керівниці та працівників. Окремі з учасників відомі також як прибічники антимайданівського руху.

– Я вам хочу сказати по-людськи – ми вам працювати не дамо, – заявив Ігор Педик.

Наразі робота закладу заблокована. Через це хворі на невизначений час не можуть пройти комісію та подати документи на оформлення інвалідності.

Нагадаємо, видання ОБКОМ писало, що з приміщення Полтавського МСЕКу зникла документація Іллі Ківи та Сергія Чередніченка. В обох свого часу були виявлені розлади психічного стану, ішлося в матеріалі.

В ТЕМУ: Хворий на шизофренію депутат від БПП, що скоїв ДТП із жертвою, досі не покараний

Також інтернет-сайт «Полтавщина» випустив статтю про поновлення керівниці Полтавського МСЕК Тетяни Жабо на посаді у стилі пропагандистських «Вестей» Дмитра Кисельова.

БІЛЬШЕ ЧИТАЙТЕ: Замовний рупор «Полтавщина» у стилі Кисельова склепав статтю про МСЕК

Коментарі