•  

Путін посварився з екс-президентом Фінляндії через нагадування про російську різанину дітей в Алеппо

440
Путін посварився з екс-президентом Фінляндії через нагадування про російську різанину дітей в Алеппо

У президента РФ Володимира Путіна не витримали нерви. Він розлютився після того, як екс-президент Фінляндії Тар'я Халонен розповіла йому, що в одній з церков Гельсінкі щодня подзвін на вшанування жертв російської різанини в Алеппо. Про це написала фінська газета Helsingin Sanomat.

Конфлікт між Путіним і Халонен стався 27 жовтня в Росії в ході сходки т.зв. «Дискусійного» клубу «Валдай».

Путін відреагував на слова Халонен з образою і з роздратуванням і заявив: «Давайте дзвонити за загиблими зараз в районі Мосула».

– Уже, по-моєму, понад 200 людей терористи розстріляли в надії зупинити наступ на місто. А в Афганістані? Одним тільки ударом авіації знищували цілі весілля на 120 осіб, одним ударом! Ми забули про це? А зараз що відбувається в Ємені? Дзвони повинні дзвонити на вшанування всіх цих безневинних жертв! – сказав Путін.

За словами Халонен, така відповідь російського президента її не збентежила.

– Хтось може сказати, що так не варто було б робити, якби я не була колишнім президентом. Думаю, про це важливо було розповісти, – сказала вона.

– Звичайно, я знаю, що Путін часто ходить в православну церкву. Безумовно, він зрозумів, що подзвін звичайного церковного приходу в Гельсінкі розійдеться як по всій Фінляндії, так і по всьому світі, – додала жінка.

Тим часом представники США обурилися порівнянням бомбардувань Алеппо і Мосула. Вони назвали цю заяву Путіна образливою.

Відділ моніторингу

Коментарі