•  

Сергій Фурса: Богдан остаточно зруйнував образ «антикорупціонера»

660
Сергій Фурса: Богдан остаточно зруйнував образ «антикорупціонера»

Поїздка глави Офісу президента Андрія Богдана до Франції під час святкування Дня Незалежності суперечить обіцянкам «команди Зе» «не красти».

Про це йдеться у дописі Сергія Фурси.

«Не проблема, що будь-який чиновник, якщо у нього є законні гроші, відпочиває хоч на французькій Рів’єрі, хоч на Мальдівах. Їхнє право. Проблема в тому, що друга особа в країні віддає перевагу весіллю свого «корєша» над офіційними заходами з нагоди Дня Незалежності країни, яка зараз продовжує війну за свою Незалежність. Це показово. Це відношення. Це цінності. Це вибір», – написав Фурса.

Також Фурса звернув увагу на те, на чиєму саме весілля був Богдан: «Проблема в тому, що друга особа в країні гуляє на весіллі людини з репутацією корупціонера і покровителя рейдерства».

Нагадаємо, що мова йде Андрія Довбенка, який неодноразово був фігурантом корупційних скандалів. На думку Фурси, дружба з подібними особами свідчить про несерйозність «антикорупціних» заяв «команди Зе»: «Хто після цього повірить, що рейдерству бій? Який сигнал отримують люди? Який вибір вони тепер зроблять?»

Схоже

Зеленський може йти хіба що в кінці колони. Ветерани обурені ...

Жаби проти гадюк: політологи передбачають можливість як відставки Авакова, так ...

Ринок землі для українців, дозвіл іноземцям лише через референдум, – ...

Пацифістська пропаганда є важливою складовою частиною процесу капітуляції, – філософ ...

Станиця Луганська стала Швейцарією: у мережі з’явилася дотепна фотожаба на ...

Коментарі