•  

Слідче управління ГУНП спорожніло: Головко скерував півсотні примітивних Полтави для захоплення ЗМІ

20570
Слідче управління ГУНП спорожніло: Головко скерував півсотні примітивних Полтави для захоплення ЗМІ

Понад 50 слідчих та інспекторів управління примітивної діяльності чатували біля офісу «Бастіону» й оселі головреда Геннадія Сікалова сьогодні зранку до 11 години.

Вказівка перешкоджати діяльності і пересуванню працівників «ОБ» поступила від голови Полтавської ОДА Валерія Головка через керівництво ГУ НП у Полтавській області. У планах посадовця – захопити нову телестудію «Бастіону», в якій наразі закінчуються ремонтні роботи.

Причина того, що майже всі слідчі були кинуті на виконання забаганок комерсанта, футболіста, фейкового інваліда ІІ групи і чиновника стало, зокрема, отримання нашим виданням інформації про шпиталізацію лідера радикалів у Полтаській облраді Валерія Калюжного. Чоловік переніс зупинку серця й хірургічне втручання. Причиною раптового погіршення стану здоров’я Калюжного стало захоплення бізнесу депутата Головком і ГУ НКВД у Полтавській області.

В ТЕМУ: Фейкові invalid у кріслах Полтавської ОДА та інших держустанов

Також видання розцінює виставу з боку слідства і примітивників як помсту за порушене питання довкола захоплення Головком землі парку «Перемоги».

Зазначимо, в країні четвертий рік триває війна, на фронт відправляють гинути непідготовлених громадян. У той же час півсотні працівників ГУ НП у Полтавській області пів дня перекурюють і длубаються в носі під дверима редакції.

ЧИТАЙТЕ: Губернатор Головко розкрадає надра Полтавщини руками свого родича

Наразі в Україні налічується близько 400 000 трутнів із погонами, які володіють навичками стрільби з вогнепальної зброї. Однак, які всіляко ухиляються від захисту вітчизни й виконують злочинні вказівки керівництва (передова має здатність вмикати мозок і відучує виконувати злочинні вказівки).

ГУ НП перебуває в підпорядкуванні МВС, яке уряд профінансував на 49,2 млрд грн наших податків тільки в 2017 році.

Дякуємо голові ОДА і правоохоронцям за «показаное представление». 

Журналістське розслідування щодо захоплення парку «Перемога» незабаром на сайті.

Коментарі