•  

Терешківці потерпають від корупційних махінацій місцевої влади

2610
Терешківці потерпають від корупційних махінацій місцевої влади

До редакції Останнього Бастіону надійшов лист від стурбованих мешканців села Тершки Полтавського району, котрі втомились від корупційних махінацій тамошньої влади:

«На території Полтавського району діє організована група серед державних службовців, а саме голови Терешківської сільради Лепейко Л.І., заступника начальника державного земельного агентства в Полтавській області Шарого Г.І. та приватного підприємця Мусієць Г.О., які на протязі 2014 року за попередньою змовою зловживаючи службовим становищем на підставних осіб виділили близько 30 земельних ділянок загальною площею приблизно 10 гектарів. Вказані заяви виготовлені Мусієць Г.О. власноручно», - йдеться у звернені громадян.

У зв’язку з цим ГС «Останній Бастіон» звернулась до прокурора Полтавської області Закорецького О.В. з проханням провести перевірку і повідомити про її результати.

Останній Бастіон сподівається, що подібні корупційні схеми не залишаться поза увагою прокуратури Полтавської області і вже найближчим часом ми побачимо результати їхньої роботи.

Бастіон продовжить стежити за розвитком подій, то ж чекайте на нові матеріали на нашому сайті www.bastion.tv

Коментарі