•  

У червні Полтавську область відключать від аналогового телебачення

1650
У червні Полтавську область відключать від аналогового телебачення

15 червня аналогове телебачення відключать у третині областей України. Про це повідомив народний депутат України від "Блоку Петра Порошенка" Микола Томенко.

Як наголошується в повідомленні, Україна має міжнародні зобов'язання до 17 червня 2015 року перейти від аналогового до цифрового мовлення. Міжвідомча робоча група з вирішення проблемних питань реалізації в Україні програми впровадження цифрового телерадіомовлення визначила 4 етапи відключення аналогового сигналу:

1-й етап - до 15.06.2015: Київська, Чернігівська, Житомирська, Рівненська, Волинська, Львівська, Закарпатська, Харківська, Сумська області та Автономна Республіка Крим;
2-й етап - до 31.12.2015: Івано-Франківська, Хмельницька, Вінницька, Чернівецька, Одеська області;
3-й етап - до 30.06.2016: Полтавська, Тернопільська, Черкаська, Кіровоградська, Миколаївська, Херсонська, Дніпропетровська, Запорізька області;
4-й етап - до 31.12.2016: Луганська, Донецька області.

"Отже, вже 15 червня цього року планується відключити аналогове мовлення приблизно в третині областей України, а потім поетапно вимкнуть аналогове мовлення по всій Україні. Щоправда, досі ніхто толком не може пояснити, чи горезвісний "Зеонбуд", який займається переходом на цифрове мовлення, забезпечив необхідне цифрове покриття всієї країни чи ні", - зазначив він.

Нагадаємо, що 19 березня Верховна Рада проголосувала за створення суспільного мовлення.
Крім того, на окупованих територіях відновили трансляцію українських телеканалів, а сепаратистські почали глушити.

Варвара Самохіна

Коментарі