•  

У ДБР відхрещуються від будівельних робіт у центрі Полтави

5170
У ДБР відхрещуються від будівельних робіт у центрі Полтави

У Територіальному управлінні ДБР, розташованому у місті Полтава, визнали, що не володіють земельною ділянкою за адресою вул. Соборності, 37, і заперечили будь-яку причетність до будівельних робіт, які там проводилися.

Таку позицію представники полтавського управління ДБР озвучили у відповіді на запит «Останнього Бастіону».

Нагадаємо, що 24 серпня працівниками поліції було задокументовано факт захоплення співробітниками ДБР земельної ділянки у центральній частині міста. На захопленій території розпочалося самовільне будівництво стоянки. Виконання вказаних робіт проводило ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» на чолі з Олексієм Басаном. Після цього розпочалося протистояння між ДБР та слідчими Головного управління Нацполіції, про яке ми вже писали.

Те, що фактичним замовником будівельних робіт є саме ДБР, співробітники цієї структури підтвердили своїми діями. Тим не менше, у відповіді на офіційний запит співробітники ДБР заявляють, що не мають жодного стосунку до будівельних робіт на земельній ділянці за адресою вул. Соборності, 37.

Версій, що саме спонукало ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» зайнятися будівництвом автостоянки для співробітників ДБР, озвучено не було.

Наразі можна лише здогадуватися, чи зроблять Олексія Басана «цапом-відбувайлом» і як саме він буде захищатися. Звісно, якщо в Головному управлінні Нацполіції вистачить мужності продовжувати кримінальне провадження за фактами незаконного зайняття земельної ділянки та незаконного будівництва.

Андрій Солодовник

Схоже

Лазірки: не давши зібрати урожай, поліція почала самостійно засівати поля ...

Остання спроба нажитися: у Оржицькому районі силовики розпочали знищувати врожай ...

ДБР продовжує кришувати незаконний видобуток копалин: у слідчого, що займався ...

Наживаються «Онур», ДБР, прокурори та судді, розплачуватимуться наші онуки та ...

У Одесі затримали Дмитра Головіна. Чи стане Олег Бех наступним?

Коментарі