У ДБР відхрещуються від будівельних робіт у центрі Полтави

ПОЛТАВА
08.09.2019, 08:51

У Територіальному управлінні ДБР, розташованому у місті Полтава, визнали, що не володіють земельною ділянкою за адресою вул. Соборності, 37, і заперечили будь-яку причетність до будівельних робіт, які там проводилися.

Таку позицію представники полтавського управління ДБР озвучили у відповіді на запит «Останнього Бастіону».

Нагадаємо, що 24 серпня працівниками поліції було задокументовано факт захоплення співробітниками ДБР земельної ділянки у центральній частині міста. На захопленій території розпочалося самовільне будівництво стоянки. Виконання вказаних робіт проводило ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» на чолі з Олексієм Басаном. Після цього розпочалося протистояння між ДБР та слідчими Головного управління Нацполіції, про яке ми вже писали.

Те, що фактичним замовником будівельних робіт є саме ДБР, співробітники цієї структури підтвердили своїми діями. Тим не менше, у відповіді на офіційний запит співробітники ДБР заявляють, що не мають жодного стосунку до будівельних робіт на земельній ділянці за адресою вул. Соборності, 37.

Версій, що саме спонукало ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» зайнятися будівництвом автостоянки для співробітників ДБР, озвучено не було.

Наразі можна лише здогадуватися, чи зроблять Олексія Басана «цапом-відбувайлом» і як саме він буде захищатися. Звісно, якщо в Головному управлінні Нацполіції вистачить мужності продовжувати кримінальне провадження за фактами незаконного зайняття земельної ділянки та незаконного будівництва.

Андрій Солодовник

Читайте також:
Музейне життя міста стає все більш різноманітним.
вчора, 19:55
Посадовців звинувачують за ст. 367 КК України.
17 січня, 15:25
До Полтави завітало близько 200 учасників із різних куточків України.
17 січня, 11:48
СБУ розпочала кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України.
17 січня, 11:25
Далекий родич сестри Панаса Мирного (Рудченка) безкоштовно передасть Гадяцькій громаді родинну садибу.
17 січня, 11:20
Минулого тижня екснардеп визнав причетність до організації видобутку.
17 січня, 10:43