•  

У Ковалівці горіло «не існуюче» сміттєзвалище

1310
У Ковалівці горіло «не існуюче» сміттєзвалище

3 вересня об 11:15 у селі Ковалівка (Полтавський район) на відкритій території виникла пожежа. Вогнем знищено сміття на площі близько 300 метрів квадратних.

Повідомили на сайті Управління Департаменту служби з надзвичайних ситуацій України в Полтавській області.

Отримавши сигнал, рятувальники відразу приступили до гасіння. Вони локалізували пожежу о 16:40, а вже ліквідували о 17:15.

За інформацією відомства, травмованих та загиблих унаслідок пожежі немає. Причиною загорання сміття стало необережне поводження з вогнем невідомої особи.

Незрозумілим у цій події є те, що взагалі з 2013 року вивіз сміття на територію колишнього сміттєзвалище, що біля села Ковалівка, заборонений.

Цю інформацію підтвердили у Державній фітосанітарній інспекції Полтавської області, після відправленого звернення від «Останнього Бастіону».

Також у відомстві повідомили, що на території «колишнього» ковалівського сміттєзвалище були виявлені багаторічні та однорічні види бур’янів у тому числі й амброзії полинолистої.

У Державній фітосанітарній інспекції області наголосили на тому, що уже складений протокол зустрічі із сільським головою Бубликом О. В. і на вищезгаданій ділянці протягом двотижневого терміну буде проведена рекультивація за допомогою потужною техніки та в подальшому вона буде засаджена хвойними деревами.

Лист із вищезгаданого відомства прийшов у редакцію «Останнього Бастіону» 4 серпня 2014 року. І тут постає нагальне питання про те, що робила влада села з цього приводу? Рівно місяць минув, а сільська рада Ковалівки так і не дала раду бур’янам на сміттєзвалищі. Тобто уже пройшов подвійний термін, за якого сільський голова Бублик мав би рекультивувати занедбану ділянку. Та ніяких позитивних дій з боку сільської влади досі немає, а «не існуюче» сміттєзвалище все горить.

Коментарі